Mesoteraapia – üks kõige tõhusamatest juuste kasvu parandavatest ja juuste väljalangemist vähendavatest protseduuridest. Meetod on efektiivne juuste väljalangemise, androgeense alopeetsia kui mitmete nahahaiguste puhul. Mesoteraapia võimaldab lahuse viimist otse juuksejuurtele, mille tulemusena muutuvad juksesibulad tugevmaks, aktiviseerub juuste kasv ja paraneb nenede välimus. Lisaks normaliseerub rasueritus ja paraneb naha üldine seisund- protseduur aitab puhastada nahka sinna kogunenud toksiinidest ja reguleerib naha ainevahetust rakutasandil. Sobib nii meestele kui naistele.

Eemaldab peanahalt liigse rasu ja vähendab DHT mõju (hormoon, mis takistab toitainete imendumist, mida on vaja tervete juuste tekkeks).

Õige vitamiinikokteili doseerimine peanaha dermisesse stimuleerib vereringet peanaha antud piirkonnas ja parem vere tsirkulatsioon võimaldab juustefolliikulitel paremini toitaineid omastada. Mesoteraapia kokteilid neutraliseerivad DHT hormooni, ning see kõik aitab juustel uuesti kasvama hakata. Tavapäraselt teostatakse viis sessiooni enne, kui on märgatavaid tulemusi näha. Sessioonid sõltuvad siiski individuaalselt probleemist lähtuvalt.

Efektiivne kokteil juustekasvu kiirendamiseks ja alopeetsiaga seotud probleemide lahendamiseks

Näidustused:

Meeste- ja naistetüüpi androgeenne alopeetsia algstaadiumis

Juuste väljalangemine raseduse ja rinnaga toitmise perioodil

Stressist tingitud alopeetsia

Menopausiga kaasnev alopeetsia

Alimentaarne ehk toitainete puudusest tingitud alopeetsia

Koldeline alopeetsia

Karvasibulate seisund pärast kemoteraapiat

Koostis:

Fosfatidüülhape

Vasepeptiid

Superoksiid dismutaas (SOD)

Vitamiin В2

Ravi kestus:

Püsiva tulemuse saamiseks teha protseduuri 5 x nädalase intervalliga. 6-10 x ravi võib vaja minna raskemate probleemide korral. Tulemus püsib 6 kuud. Ravi tulemust saab pikendada kahte moodi- korrates ravikuuri või teha peale ravikuuri edasi protseduure 1x kuus..

Protseduuri tehes peavad juuksed olema puhtad. Juuksed pesta kas eelneval õhtul, hommikul või koha peal. Pärast protseduuri ei tohi pesta pead 2-3 päeva.

Peale vitamiinikokteili doseerimist teeme peanahale 10min osoonikammimist. Osoon desinfitseerib ja tervendab peanaha.

Protseduuri läbiviimisel kasutatakse mikronõeltega rullikut. Mikronõelad mõjutavad meie peanahka ja suurendavad ravilahuste imendumist nahka. Nõelte pikkus valitakse kasutaja peanaha probleemi ja soovitud tulemuse järgi.

HIND:

55€ *, registreerunud kliendile 50€ *

10x pakett 500€ */**, registreerunud kliendile 450€ */**

* Esimesel korral lisandub rolleri hind 17€

** Paketi hind tasuda korraga enne esimest protseduuri