tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Biolatte Havitall

27.80

Kategooria:

Kirjeldus

Psüllium ehk teelehe seemnekest on lahustumatu looduslik kiudaine, mis paisub kokkupuutel veega. Kiu karedus (20 mesh`i) on soolestikule ohutu. Psülliumi kesta kiud suurendavad ja pehmendavad väljaheite massi, mis omakorda aktiveerib soolestiku tööd. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes end kahjulike ühenditega. Kiud suurendavad soolestiku osmootset rõhku ning piimhappebakterid arenevad kiiremini ja efektiivsemalt. Ehtne mustikapulber on looduslik C-vitamiini allikas. Suuremõõtmelised koostisosad muudavad toote sobivaks lastele ja neile, kellel on laisk sool.

Gluteeni-ja laktoosivaba

Tootepakend: 250 g

Manustamine: Segada supilusikatäis Havitall pulbrit 2dl veega. Tarbi kohe pärast segamist. Kord päevas u 6 g. Soovitavalt juua päeva jooksul palju vett. Ei sobi alla 6-aastastele lastele.

TÄHELEPANU! Raputa enne iga kasutuskorda. Pulbrit ei tohi raputada otse suhu, kuna paisub süljega kokkupuutel ja võib tekkida lämbumisoht.

Soovitatud päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada kuivas ja pimedas kohas.

 

Lisainfo

Suurus