tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Radico Organic Hair Wash and Treatment Powder Juuksehooldus- ja puhastuspulber 100g

13.00

Toodet on anda kaalutuna suurest pakist.

Kirjeldus

Radico Hair Wash & Treatment Powder on amla-, ritha- (reetha) ja shikakaipulberite segu. Koos moodustavad nad suurepärase juustepesu- ja hooldusvahendi: amla- hooldab juukseid, ritha- puhastab sügavuti juukseid, shikakai- puhastab tõhusalt peanaha.

Toodet võib kasutada šampooni asemel juuste sügavpuhastuseks.

Amla– kasulik juuksehooldusel, sest see koosneb mitmest olulisest rasvhappest, mis juukseid toidavad ja niisutavad. Need olulised rasvhapped suudavad tungida juuksekarva sisse, hoida ära juuste kuivuse ja kontrollida selliseid probleeme nagu kõõm ja liigne juuste väljalangemine.
Amla on ka rikas puhaste looduslike valkude, flavonoidide, vitamiinide ja mineraalide poolest, mis on vajalikud juuste kasvu stimuleerimiseks ja juuste väljalangemise vältimiseks. Amlal on antioksüdantsed omadused, mis on tõhus juuste juurte tugevdamisel. Samuti toimib see loodusliku sirgendaja ja konditsioneerina, mis annab juustele puhta loodusliku sära. Amlat on pikka aega kasutatud tõhusaks juuste väljalangemise vahendiks.

Ritha (reetha) – sisaldab saponiini, millel on looduslikud puhastavad omadused ning mida kasutatakse seetõttu juuste pesemiseks. Saponiinid on samuti kasulikud insektitsiididena nagu peatäide eemaldamisel peanahal.

Shikakai – puhastab efektiivselt just peanahka. Veega kokku segades saab kasutada juuste ja peanaha tõhusaks puhastamiseks. Rikkalik antioksüdantide sisaldus on ideaalne peanaha tervise taastamiseks ja juuste väljalangemise raviks.

Kasutamine: pulber segada kokku veega. Segu võib olla vedelam, kui kasutad šampooni asemel lühikeseks pesuks (3-5 min) või paksem pikemaks protseduuriks. Segu kanda märgadesse juustesse ja peanahale. Tõhusamaks puhastuseks segada kokku jogurtitaoliseks pastaks ning hoida peas 20-40 minutit. Loputada sooja veega. Soovi korral pihusta juustesse Aubrey Chia Detangler tšiiaseemneõliga kergpalsamit või mõnd juukseõli.

Radico on Indias asuv rahvusvaheline ettevõte, kelle tegevusalaks on orgaanilise ja turvalise juuksevärvi tootmine (sh taimesegud ja taimepulbrid).
Radico turvalisi juuksevärve on toodetud juba üle sajandi.
Radicole on oluline toodete kvaliteet, uuringute läbiviimine ja henna toodete arendus ja eetiline ettevõtlusmudel.

Lisainfo

Suurus