CRESCINA – ILUSATE JA TIHEDATE JUUSTE REVOLUTSIOON

Kes siis ei tahaks, et tal oleksid ilusad ja tihedad juuksed? See ei ole ainult naiste, vaid ka meeste unistus. Kahjuks teevad nii mõnelgi meele kurvaks kiilad laigud peas ning juuste väljalangemine ja hõrenemine. Võime teid rõõmustada – juba enam kui pool aastat on Balti riikide apteekides müügil rahvusvaheliselt tunnustatud Šveitsi firma Labo Cosprophar kosmeetikavahend Crescina HFSC, mis aitab viia ellu teie unistuse.

Juuste hõrenemine on valus hoop 

Dermatoloogiakliiniku SkinLand juht, arst-dermatoloog-trihholoog Gitana Šabūnienė, kes enam kui 17 aastat konsulteerib patsiente peanaha ja juustega seotud küsimustes, ütleb, et juuste väljalangemine, hõrenemine ja kiilaspäisus on paljudele aktuaalne probleem. Kuid naised elavad seda üle palju valusamalt, kuigi kiilanemine on iseloomulikum just meestele.

Miks see on nii? „Naised, kelle juuksed langevad välja ja hõrenevad, langevad üle depressiooni, nad ei usalda enam ennast ja on enesesse tõmbunud. Nad küsivad endalt, milline mees tahab elada naisega, kellel ei ole juukseid? Olen sellel teemal naistega palju rääkinud. Tundub, et pole probleemi – võib panna pähe paruka või ilusa mütsi. Tegelikult on paruka kandmine psühholoogiliselt väga keeruline, kuna sel moel saad ära petta teised, kuid ennast mitte. Ennast ei saa ära petta. „Naiste arvates on parem kasvõi vähem, kuid ikka enda juuksed,“ räägib arst.

Nüüdsest pole parukat kanda ja välimuse pärast muretseda enam vaja – teie juuste eest kannab hoolt Leedu turule tulnud Šveitsi ettevõtte LaboCosprophar  kosmeetikavahend Crescina HFSC.

Tegemist on tootega, mis on ette nähtud hõrenenud juuksepiirkondadele, kus juuksefolliikulid ei ole täielikult hävinenud ja seega on võimalik juuste füsioloogiline tagasikasvamine ning kompleksne kaitse väljalangemise eest. Vahend on sobiv nii naistele kui ka meestele, kellel on mure juuste hõrenemise ehk seisundi pärast, kui juuksed kasvavad tagasi aina õhemad seni, kuni juuksesibulad on hävinenud ja juuksed enam tagasi ei kasva.

 

Tüvirakkude ime

Juuste naturaalse kasvamise eest vastutavad tüvirakud, mida leiab ka mitteaktiivsetes juuksefolliikulides. Selle revolutsioonilise avastuse on teinud Šveitsi ettevõtte Labo Cosprophar teadlased, kes pidevalt täiustavad oma laborites originaalse valemiga Crescina vahendit. See unikaalne vahend on registreeritud juba 20 aastat tagasi, 2012. aastal loodi aga uus kompleks, mis on aidanud saavutada lausa 100% efektiivsuse. Kliiniliste uuringute ajal kasvas kõigil testis osalejatel 1,8 cm2testitavas piirkonnas välja 7 kuni 41 uut juuksekarva.

Sellesse täiustatud preparaati, mida nimetatakse Crescina HFSC, kuulub patenteeritud kompleks (Stem-Engine), mis koos aktiivsete põhikomponentidega – tsüsteiini, lüsiini, glükoproteiini ja bensüülnikotinaadiga – kaitsevad juuksefolliikuli tüvirakkude reservi, parandavad vereringet, stimuleerivad juuksefolliikuli aktiivsust ja uute juuste kasvamist. Kõik komponendid on paigutatud spetsiaalsetesse patenteeritud kandjatesse (tsüklodekstriinidesse), mille tõttu vahend mõjutab juuksesibulat ja äratab „uinunud“ folliikulid.

Suurepärased tulemused trükiti 2013. aastal ära ka teadusajakirjas Dermatology and Therapy (Dermatoloogia ja Teraapia).

„Teised turul olevad preparaadid sisaldavad tüvirakke, mis on taimset päritolu ehk siis saadud õuntest, viinamarjadest. Kuid ettevõte Labo Cosprophar on avastanud, et preparaat toimib palju paremini, kui aktiviseeritakse inimese enda tüvirakke. See soodustab uute juuste kasvamise protsessi. Preparaat, mis sisaldab sellist patenteeritud kompleksi ja stimuleerib meie endi tüvirakke, on meie turul unikaalne,“ räägib doktor G. Šabūnienė.

Vahendi Crescina HFSC usaldusväärsust näitab ka üheksa Euroopa ja USA ning seitse Šveitsi patenti.

Sobib ka pärast keemiaravi 

Doktor G. Šabūnienė sõnul soodustavad juuste väljalangemist ja hõrenemist  geneetilised põhjused, samuti elustiil, keskkond, haigused ja muud faktorid.Seetõttu soovitatakse enne, kui valida kõige paremini aidata võiv vahend Crescina, tuvastada juuste hõrenemise tüüp apteegis spetsiaalselt koolitatud konsultantide abiga.  Spetsiaalse Labo trihhoskoobiga teostatakse naha ja juuste seisundi hindamine. Kui seisund on tõsisem, eriti kui juuksed muutuvad nõrgaks haiguste tõttu, võib vaja minna lisavahendeid ja -ravi ning siis suunatakse klient arsti-dermatoloogi vastuvõtule.

Vahend Crescina HFSC määratakse siis, kui on säilinud juuksefolliikulid. Vahend sobib ka juuste tugevdamiseks, kui need langevad välja episoodiliselt.

Kas vahendit sobib kasutada, kui juuksed on välja langenud pärast keemiaravi? „Pärast keemiaravi kasvavad juuksed niisama ka tagasi, kuid kuna organism on kurnatud, vajab ta abi. Keemiaravi ajal folliikulid ei hävi, nii et Crescina HFSC annab juustele jõudu kiiremini ja tugevamana tagasi kasvada,“ selgitab dr G. Šabūnienė.

Ei ole kõrvalmõjusid

Juuste hõrenemist pidurdavad alternatiivid on juuste transplantatsioon ja medikamendid. Tegemist ei ole just mugava alternatiiviga, sest transplantatsioon on väga kallis ja ravimid võivad omada ebasoovitavat kõrvalmõju. Crescina HFSC-l ei ole kõrvalmõjusid.Labo Cosprophari eksperdid kinnitavad, et preparaat on ohutu ka rasedatele ja imetavatele naistele ning on suurepärane vahend pärast sünnitust ja menopausi ajal.

Vastunäidustusi vahendil praktiliselt pole – arstiga nõu pidamata ei tohi seda preparaati kasutada vaid need, kes põevad peanaha haigusi, eriti nende ägenemise korral.

Lihtne valida ja kasutada

Toode on erineva kangusega ampullides, mida tarbija saab valida ise või pidades nõu konsultandiga. Kasutades patenteeritud Thinometer-klassifikatsiooni skaalat, tuvastab konsultant, milline on juuste hõrenemise staadium – kas varane, keskmine või edasiarenenud (vt alljärgnevaid tabeleid). Loodud on eraldi valemid naistele ja meestele.

 

Enne vahendi ostmist saab kontrollida selle efektiivsust – apteegis antakse Teile tasuta tootenäidised ja kogu vajalik teave.

Vahendit on lihtne kasutada. Õhtuti tuleb ampullis olev vedelik valada peanahale või hõrenema hakkavatele juustele ja hõõruda naha sisse. Vahend toimib lokaalselt, sellel ei ole kõrvalmõjusid. Alguses võib 15–20 minuti jooksul olla tunda punetust ja kuumatunnet.

Kasutamisskeem on lihtne: soovitatakse kahe kuni nelja kuu pikkust ravikuuri aastas. Kui hõrenemise staadium on edasiarenenud, tuleb ravikuuri teha kaks korda aastas. Rohkem teavet kasutamise kohta leiab karpides olevatelt infolehtedelt.

Kiire efekt

Arsti-dermatoloogi-trihholoogi G. Šabūnienė jälgitavate Crescinat  kasutavate patsientide tulemused annavad optimismiks põhjust: „Selliseid patsiente, kellel puuduks tulemus, mul ei ole olnud. Osal muutuvad juuksed märgatavalt tihedamaks, osal tugevamaks ning paksemaks, ei kuku välja, säravad, suureneb nende maht.“

Selge tulemus on näha juba pärast esimest kasutamist.

„Pikka aega olin juuste pärast mures. Juba mitu aastat tagasi hakkas mind vaevama juuste väljalangemine, eriti hommikuti kammides. Kui märkasin, et juuksed on nii hõredaks muutunud, et hakkas paistma peanahk, olin tõsiselt mures. Hiljuti sain aga teada, et Leedu apteekides on hakatud müüma efektiivset Šveitsi toodet Crescina. Hakkasin seda kasutama.  Uurisin igal õhul peanahka. Ja milline üllatus ja rõõm valdas mind, kui kolm kuud hiljem kasvasid tagasi pea kõik juuksed, veel ilusamad ja paksemad kui varem,“ jagab oma rõõmu 34-aastane Adamas (vt fotot).

Preparaadi Crescina efektiivsust kinnitasid ka suur hulk apteekides küsitletuist. 7300 inimesest, kes kasutas vahendit 2-4 kuu vältel, hindas selle mõju positiivselt 85%.

Lisaks on Labo tootevalikus ka erineva tugevusega Crescina šampoonid, mida sobib kasutada aastaringselt. Šampoon sisaldab samuti patenteeritud HFSC valemit ja samu komponente nagu ampullides. Šampoon puhastab suurepäraselt peanahka ja tugevdab juukseid. Lisaks on loodud valemid ka meestele ja naistele.

Ärge oodake, kuni juuksed muutuvad liiga hõredaks. Mida varem vahendiga alustate, seda paremad on tulemused. Valik on teie.