Terved juuksed

JUUSTE- JA PEANAHAUURING (TRIHHOSKOOPIA) (esmane)
Teil on kuni üks tund  aega koos trihholoogiga, mille käigus viiakse läbi üksikasjalik ülevaade ja konsultatsioon juuste ja peanaha kohta ning mille käigus on teil võimalik küsida kõik oma küsimused, mis puudutavad teie juukseid ja peanahka.

JUUSTE- JA PEANAHAUURING (TRIHHOSKOOPIA) (korduv) Teil on aega kuni 30 min. koos trihholoogiga.

JUUSTE JA PEANAHAUURING(TRIHHOSKOOPIA) KOOS SÜGAVPUHASTAVA INTENSIIVHOOLDUSEGASuurepärane võimalus koos juuste- ja peanahauuringuga saada ka koheselt juukseid ja peanahka puhastav hooldus Sulle sobivate toodetega.

SÜGAVPUHASTAV INTENSIIVHOOLDUS
Hoolduse käigus puhastatakse peanahk ja juuksed mustusest ja tootejääkidest. Protseduur on lõõgastav ja tunned, kuidas peanahk ja juuksed hingavad ja saavat uut elujõudu. 

OSOONITERAAPIA
Osooniteraapia on peanahka desinfitseeriv ja vereringet stimuleeriv ravihooldus. Sobib kõikide peanaha probleemide raviks, nagu seda on kõõm, sügelus, psoriaas, peanaha põletik, juuste väljalangemine jne.

VAAKUM-LÜMFIMASSAAŽ
Vaakum-lümfimassaaž on eriti tõhus hooldus juuste väljalangemise puhul. Puhastades ja aktiveerides efektiivselt vereringet, saab juuksesibul paremini kätte toitaineid ja hapnikku, mis on aluseks juuste normaalse kasvu tagamiseks.

DR.CYJ HAIR FILLER(PEPTIIDIKOMPLEKS JUUKSEKASVU ERGUTAMISEKS) 

See juuksehooldus protseduur on mõeldud nii naistele kui meestele. Juukseekspertide poolt spetsiaalse valemi abil loodud süstigeel on efektiivne moodus juuste taaskasvamiseks. Neile, kellel on raskem juuste väljalangemine, alopeetsia või juuste hõrenemine, võib ravi DR.CYJ juuksetäiteainega olla lahendus.

PEANAHA MESOTERAAPIA

Mesoteraapia – üks kõige tõhusamatest juuste kasvu parandavatest ja juuste väljalangemist vähendavatest protseduuridest. Meetod on efektiivne juuste väljalangemise, androgeense alopeetsia kui mitmete nahahaiguste puhul.

SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS LOODUSLIKU SAVIGA

Keemiliselt värvitud juustele tuleb enne taimedega värvimist teha sügavpuhastav hooldus loodusliku saviga. Eemaldab juustest keemia- ja raskemetalli jäägid.


JUUSTE SÜGAVAMAKS NIISUTAMISEKS JA PEANAHAPROBLEEMIDE LAHENDAMISEKS MÕELDUD HOOLDUS

Meie juuksed ja peanahk vajavad aeg-ajalt ekstra hooldust. Vajaduseks võib olla juuste kasvu parandamine, peanahaprobleemide võitmine või väga kuivade juuste sügavuti niisutamine.

MEDICEUTICALSI HOOLDUS

Hooldus on mõeldud peanahaprobleemidele nagu kõõm, dermatiit, psoriaas ja seborräo ja vähegi kahjustatud juustele või keemiliselt töödeldud juustele. Hooldus ennetab ka peanahaprobleeme ja silub ja parandab juukse keratiini ja toidab juukseid seespidiselt, et anda neile volüümi. Juuksed on läikivamad ja tugevamad.

INDIA PEAMASSAAŽ KOOS SAVI- VÕI TAIMEPESUGA

See terapeutiline hooldus sobib nii meestele kui naistele. See on meeldiv viis stressi ja pingete leevendamiseks ning juuste ja peanaha tervise ja üldise heaolu edendamiseks. Hooldus sobib kõikidele juuste ja peanaha tüüpidele, kuna materjal valitakse lähtuvalt kliendist.

PEATÄIDE JA TINGUDE EEMALDAMINE

Peatäide ja tingude eemaldamine täikammiga. Vajalik on eelnev kodune täitõrje, et täid oleksid surnud.

TAIMEDEGA VÄRVIMINE
Radico Colour Me Organic on esimene sertifitseeritud taimne juuksevärv, mis ei sisalda kahjulikke sünteetilisi kemikaale, on täielikult ohutu ja tervislik, kaitseb ja toidab juukseid ning taastab nende sära.

SAVIHELENDUS JUUSTELE

Hoolduses kasutatav savisegu sisaldab ainult keskkonnasõbralikke koostisosi, mis säästavad juuksuri tervist ning ei riku kliendi juukseid. Savisegu ei sisalda ammoniaaki ega teisi tugevatoimelisi juukseid kahjustavaid kemikaale. Kõik hoolduses kasutatavad komponendid on bioloogiliselt lagunevad.

Ostukorv
Registreeru meie kliendiks

Kui vajad nõu toote, teenuse või juuksevärvi valimiseks, siis registreeri end TASUTA konsultatsioonile meie on-line kalendris.