tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

SÜGAVPUHASTAV HOOLDUS TAIMEDEGA

Sobilik hooldus neile kes soovivad oma juukseid ja peanahka sügavalt puhastada, niisutada ja tugevdada.

Amla-, ritha(reetha) ja shikakai taimede segu- koos moodustavad suurepärase juustepesu- ja hooldusvahendi: amla- hooldab juukseid, ritha- puhastab sügavuti juukseid, shikakai- puhastab tõhusalt peanaha.

Amla- on pikka aega kasutatud tõhusaks juuste väljalangemise vahendiks.
Amla on kasulik juuksehooldusel, sest see koosneb mitmest olulisest rasvhappest, mis juukseid toidavad ja niisutavad. Need olulised rasvhapped suudavad tungida juuksekarva sisse, hoida ära juuste kuivuse ja kontrollida selliseid probleeme nagu kõõm ja liigne juuste väljalangemine.
Amla on ka rikas puhaste looduslike valkude, flavonoidide, vitamiinide ja mineraalide poolest, mis on vajalikud juuste kasvu stimuleerimiseks ja juuste väljalangemise vältimiseks.
Amlal on antioksüdantsed omadused, mis on tõhus juuste juurte tugevdamisel. Samuti toimib see loodusliku sirgendaja ja konditsioneerina, mis annab juustele puhta loodusliku sära.

Ritha- ehk Jaapani seebipuu (Sapindus mukorossi) pulber sisaldab saponiini, millel on looduslikud puhastavad omadused ning mida kasutatakse seetõttu juuste pesemiseks. Saponiinid on samuti kasulikud insektitsiididena nagu peatäide eemaldamisel peanahal.

Shikakai- tähendab “puuvili juustele”. Veega kokku segades saab kasutada juuste ja peanaha tõhusaks puhastamiseks. Rikkalik antioksüdantide sisaldus on ideaalne peanaha tervise taastamiseks ja juuste väljalangemise raviks. Puhastab efektiivselt just peanahka.

Sügavpuhastav hooldus taimedega sisaldab:

– juustele ja peanahale taimepasta peale kandmine
– soe mähis (toimeaeg 20min)
– pesu, kuivatus ja viimistlus

Hind: 25€

Kestab 1h