MASSAAŽID>>>Hinnakiri ja tutvustused

Tule massaaži!

Meie külm kliima, stress, vähene liikumine ja kontoritöö võivad tekitada vereringehäireid kehas ja massaaž on võimas abivahend selle probleemi lahendamisel. Massaaž tekitab soojust, aktiveerib lümfi- ja vereringet, varustades verd suurema hulga toitainetega. Halva juustekasvu põhjus võibki olla tihti halb vereringe ja ainevahetus peanahal. Erinevad massaažid parandavad kõike seda ja toovad lahendust juusteväljalangemise probleemidele  Massaaž lõdvestab ka valulikke ja pinges lihaseid, kiirendab ainevahetust kudedes, aktiveerib lümfiringet, puhastab organismi jääkainetest, toimib lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral ja on võimas hea une tekitaja. Massaž tugevdab ka immuunsüsteemi, mis omakorda aitab vähendada ka allergiliste haiguste puhanguid. Soovitav on teha massaaži 5-10 korda järjest, 1-2 korda nädalas.

Meie jaoks on oluline, et klient tunneks ennast lõõgastunult, nii vaimselt kui füüsiliselt, et lasta kehal täielikult puhata. Lisaks headele massaaži oskustele, on meie massöör rõõmsa ellu suhtumisega ning võib garanteerida, et peale seanssi tunned ka ennast positiivselt meelestatuna.

 

Massöör Katriin Põllu on oma teadmised omandanud Krautmani Massaazi- ja Terviseakadeemias, kus ta spetsialiseerub klassikalisele massaažile. Püüdleb pidevalt erinevate massaazitehnikate avastamise poole ning tegeleb mitmekülgselt enda arendamisega, et oma oskuste ja kätega rõõmustada nii ennast kui ka kliente!