tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Juuste- ja peanahauuring (trihhoskoopia)

34.00

Kirjeldus

Juuste ja peanaha täpne uurimine nende tervise hindamiseks on oluline igas vanuses inimesele.

Täpne pilt peanahast ja juustest annab hea positsiooni õigete juuksehooldustoodete ja vajadusel ka teraapia valimiseks.

VASTUVÕTT

Juuste- ja peanahauuring toimub esmalt visuaalse vaatluse teel ja seejärel mikrokaameraga, kuhu paneme otsa järk-järgult üha suurema suurendusega objektiive. See kõik võimaldab trihholoogil hoolikalt hinnata peanaha seisundit ja juuksekarva struktuuri ning omadusi.

Vaatluse järgselt saame anda personaalset ja väärtuslikku nõu õigeks juuste hoolduseks. Soovitada tooteid, mis kõige paremini vastavad teie vajadusele. Nõu andes lähtume iga kliendi puhul tema peanaha ja juuste individuaalsusest, vajadusest ja probleemist. Võimaliku probleemi korral (mida näitavad kokku kogutud andmed) anname hinnangu ja nõu, mida ette võtta.

Teil on kuni üks tund aega koos trihholoogiga, mille käigus viiakse läbi üksikasjalik ülevaade ja konsultatsioon ning mille käigus on teil võimalik küsida kõik oma küsimused, mis puudutavad teie juukseid ja peanahka.

Teie juukseid ja peanahka uuritakse hoolikalt ja alles seejärel antakse teile esialgne diagnoos ja pakutakse nõu, ravi, toodete ja / või elustiili kohta, mis võivad teid aidata.