Terved juuksed

10.04

Kirjeldus

Amla on pikka aega kasutatud tõhusaks juuste väljalangemise vahendiks.
Amla on kasulik juuksehooldusel, sest see koosneb mitmest olulisest rasvhappest, mis juukseid toidavad ja niisutavad. Need olulised rasvhapped suudavad tungida juuksekarva sisse, hoida ära juuste kuivuse ja kontrollida selliseid probleeme nagu kõõm ja liigne juuste väljalangemine.
Amla on ka rikas puhaste looduslike valkude, flavonoidide, vitamiinide ja mineraalide poolest, mis on vajalikud juuste kasvu stimuleerimiseks ja juuste väljalangemise vältimiseks.
Amlal on antioksüdantsed omadused, mis on tõhus juuste juurte tugevdamisel. Samuti toimib see loodusliku sirgendaja ja konditsioneerina, mis annab juustele puhta loodusliku sära.

Kasutamine: segage pulbrit lisades vähehaaval soe vesi valmistamaks ühtlane pasta. Segu tekstuur peaks sarnanema jogurtiga. Määrige segu juustesse. Jätta juustesse üheks tunniks ja seejärel loputada juuksed. Tulemus: juuksed on niisutatud ja säravad.

Radico on Indias asuv rahvusvaheline ettevõte, kelle tegevusalaks on orgaanilise ja turvalise juuksevärvi tootmine (taimesegud).
Radico turvalisi juuksevärve on toodetud juba üle sajandi.
Radicole on oluline toodete kvaliteet, uuringute läbiviimine ja henna toodete arendus ja eetiline ettevõtlusmudel.

Lisainfo

Suurus