Viviscal®-i taga peitub teadus. Viviscali toodete taga töötavad eksperdid, kes tunnevad juukseteadust. Oleme teinud juukseid puudutavat uurimistööd viimased 25 aastat ja oleme suutnud välja töötada kliiniliselt tõestatuima toidulisandi juuksekasvu soodustamiseks.

Ainult Viviscal®-i toidulisandid sisaldavad kompleksi AminoMar C®

AminoMar C® on kaitstud merelist päritolu valgukompleks. Selle töötas algselt välja Skandinaavia professor 1980. aastatel, olles eelnevalt uurinud inuittide kala- ja valgurikast toitumist. Ta eraldas inuittide toidus leiduvad peamised valgumolekulid, mille baasil loodi AminoMar C® kompleks. Alates professori avastusest on Viviscali proovitud ja katsetatud kogu maailmas ning nüüd on see saadaval tipptasemel juuksurisalongides, tervisepoodides ja apteekides. Enamik kliente hakkab kolm kuud pärast Viviscali toidulisandite kaks korda päevas võtma hakkamist märkama nähtavaid muutusi oma küüntes (tugevamad) ja juustes. Kuna kliinilisi uuringuid viidi läbi kuue kuu jooksul, soovitame optimaalsete tulemuste saavutamiseks ja tõelise vahe märkamiseks võtta Viviscali kuus kuud järjest.

Märgid, mida tähele panna…

Küüned – Kuna nii meie küüned kui juuksed koosnevad keratiinist (küüned ainult kasvavad kiiremini) võite märgata oma küünte tervise paranemist. See toimub tänu Viviscali valemile, mis sisaldab lisaks ainulaadsele kompleksile AminoMar C® ka tsinki.

Juuksed – Pane tähele uusi juukseid – juuksekarvad sinu juuksepiiri lähedal. 

* Topeltpime ja platseebokontrollitud kliiniline uuring, mille viis läbi Thomas J. Stephens & Associates, Inc., USA. Kliinilise uuringu väljavõte, mida esitleti juukseuuringute maailmakonverentsil Edinburghis, Šotimaal 2013. aasta mais.

Alusta Viviscali toidulisandite veega võtmist kaks tükki päevas.

Juuksenääpse toidab pidev toitainete tarbimine.

Juuksenäsa (iga juuksenääpsu juur) saab toitu vereringe kaudu pideva toitainete tarbimise alusel.

Uued peened ja haprad juuksed muutuvad tugevaks pideva toitmise abil.

Kuna Viviscal sisaldab lisaks meie kompleksile AminoMar C® ka tsinki, võid märgata, et sinu küüned kasvavad kiiremini ja on tugevamad

Juuste murdumine ja hõrenemine vähenevad, soodustades normaalsete ja tervete juuste kasvu.

Uuringud näitavad, et statistiliselt olulisi edusamme juuste väljalangemise vähenemise osas 18,3% ulatuses võib täheldada juba kolme kuu pärast.*

Juuste väljalangemine võib täiendavalt väheneda pärast kuue kuu pikkust perioodi.*

Juuksed muutuvad tugevamaks, tervemaks ja elujõulisemaks.

Tervete juuste kasvu säilitamine; märkimisväärselt täidlasemad ja paremini kontrollitavad juuksed.

Toode, mida usaldavad maailma tippmodellid ja kuulsused

Eksperdid soovitavad

 Trisha Buller Juhtivtrihholoog ja Cienté juuksurisalongi omanik

„Juuksed on meie sisemise tervise baromeeter. Toitumine, mineraalid ja vitamiinid mängivad tervete juuste kasvamises olulist rolli, mistõttu on tasakaalustatud toitumine ülioluline. Biotiin ja tsink on tervete juuste saladus. Viviscali toidulisandid sisaldavad nii neid kui teisi olulisi koostiosi, mis on tervete juuste tagamiseks äärmiselt vajalikud.

 Julia Carta Kuulsuste juuksur ja jumestuskunstnik

„Viviscali toidulisandid, šampoon ja palsam aitavad mul hoida oma juuksed terved, tugevad ja ilusad. See on eriti oluline minu klientide jaoks, kelle juukseid pidevalt töödeldakse, nii et need võivad muutuda nõrgaks ja hapraks. Kui minu kliendi juuksed vajavad hooldust, soovitan neile Viviscali, et saavutada terved ja ilusad juuksed, mis on seest tugevad ja väljast säravad.“

Miley Cyrus

„Võtan Viviscali tablette, mis sisaldavad vitamiine juustele, ja see on imeline. Juuksed kasvavad nende abil ülikiiresti.“

Viviscali Maximum Strength toidulisandid sisaldavad eksklusiivset merelist päritolu valgukompleksi AminoMar C®  ning need on teaduslikult välja töötatud, sisaldades olulisi toitaineid nagu biotiin ja tsink, mis aitavad normaalsete ja tervete juuste kasvule kaasa seespidiselt.

Valemisse on lisatud looduslikku ränidioksiidi sisaldavat osjaekstrakti, C-vitamiini sisaldavat sileda malpiigia ekstrakti, mis on antioksüdant, ning rauda, niatsiini ja hirsiseemneekstrakti.

Optimaalse tervete juuste kasvu tagamiseks võta igapäevaselt kaks tabletti veega minimaalselt kuue kuu jooksul.

Pärast seda võta üks või kaks tabletti päevas vastavalt vajadusele.

Viviscal Mani toidulisandid meestele sisaldavad eksklusiivset merelist päritolu valgukompleksi AminoMar C®  ning need on teaduslikult välja töötatud, sisaldades olulisi toitaineid nagu biotiin ja tsink, mis aitavad normaalsete ja tervete juuste kasvule kaasa seespidiselt.

Lisaks eksklusiivsele kompleksile AminoMar C®, tsingile, C-vitamiinile ja osjaekstraktile sisaldavad Viviscal Mani toidulisandid ka linaseemneekstrakti.

Võta igapäevaselt kaks tabletti veega minimaalselt kuue kuu jooksul. Pärast seda võta üks või kaks tabletti päevas vastavalt vajadusele.

PARIM TOIDULISAND JUUSTE JAOKS