tel.+372 55517415 info@trihholoogia.ee

Viviscal juukse kasvu parandav eliksiir

24.95

Kategooria:

Kirjeldus

Ülimalt kerge ja toitev pähejäetav eliksiir parema juuksekasvu saamiseks

Igapäevane stress, hormonaalsed muutused, halb toitumine, vanus, menopaus, rasedusjärgne periood, pärilikkus, ravimid ning keskkonnast ja liigsest juuksehooldustoodete kasutamisest tulenevad kahjustused võivad mõjutada juuste tervist ning põhjustada murdumist ja liigset väljalangemist. Seetõttu on oluline tagada, et juuksed ja peanahk oleksid terved, niisutatud ning toidetud, et säilitada tervislikuks juuksekasvuks sobiv keskkond.*

Viviscali Gorgeous Growth Densifying eliksiir on ülimalt toitev pähejäetav hooldus, mis tagab parema juuksekasvu. 88% kasutajatest nõustub, et Viviscali Gorgeous Growth seerum ei muuda juukseid raskeks ega jäta rasvast tunnet. Viviscal juuksekasvu eliksiir tagab imelised juuksed, moodustades osa Viviscali täielikust Gorgeous Growth Densifying kollektsioonist. Ainult Viviscali Gorgeous Growth Densifying sisaldab koostisosa Ana:Tel™ – patenteeritud kompleksi, mis sisaldab looduslikest allikatest, nt herneidudest saadud kliiniliselt testitud koostisosi. Koos biotiini, keratiini ja tsingiga soodustab Gorgeous Growth Densifying kollektsioon terve juuste kasvu. Üheksa kasutajat kümnest ütles, et juba pärast ühenädalast tootesarja Viviscal Gorgeous Growth Range+ kasutamist oli nende juuksed tervemad.

Kasutage Viviscali Gorgeous Growth Densifying eliksiiri osana täielikust Viviscal tootesarjast, mis pakub ainulaadset kahemõõtmelist juuksehooldussüsteemi, ühendades endas mõlemad nii seespidiselt (Viviscali Extra Strength toidulisandid) pluss juukseid välispidiselt toitvat eliksiiri, juukseid tugevdav šampoon ja palsam). Tooted koos pakuvad kiiremat kaitset tervete juuste saavutamiseks.

Kandke eliksiiri nii juustele kui peanahale. Ei loputata maha.

Lisainfo

Suurus